Nyelvtanulás Európában
Ebben a régióban az alábbi országokban találsz nyelvtanfolyamokat, szakmai gyakorlatokat és nyári táborokat:
Ausztria
Ciprus
Anglia
Franciaország
Írország
Málta
Monaco
Németország
Olaszország
Oroszország
Portugália
Spanyolország
NYELVTANFOLYAMOK
Európában
Nyelvtanfolyamok Ausztriában
Nyelvtanfolyamok Angliában
Nyelvtanfolyamok Cipruson
Nyelvtanfolyamok Franciaországban
Nyelvtanfolyamok Írországban
Nyelvtanfolyamok Máltán
Nyelvtanfolyamok Monacoban
Nyelvtanfolyamok Németországban
Nyelvtanfolyamok Olaszországban
Nyelvtanfolyamok Oroszországban
Nyelvtanfolyamok Portugáliában
Nyelvtanfolyamok Spanyolországban
SZAKMAI GYAKORLAT
Európában
Szakmai gyakorlat Ausztriában
Szakmai gyakorlat Angliában
Szakmai gyakorlat Franciaországban
Szakmai gyakorlat Írországban
Szakmai gyakorlat Máltán
Szakmai gyakorlat Németországban
Szakmai gyakorlat Olaszországban
Szakmai gyakorlat Oroszországban
Szakmai gyakorlat Portugáliában
Szakmai gyakorlat Spanyolországban
Európa
Európa Földünk egyik kontinense, amelynek határai nyugaton az Atlanti-óceán, északon a Jeges-tenger, keleten az Urál hegység, az Urál folyó és a Kaszpi-tenger, délkeleten a Kaukázus és a Fekete-tenger, délen pedig a Földközi-tenger. Európa Ázsiával együtt alkotja Eurázsiát, amelynek Európa a nyugati egyötöd részét teszi ki.
Európa kulturális és gazdasági fejlődése egészen a bronzkorig nyúlik vissza. A nyugati kultúrák forrásának általában az ókori görögöket tekintik. A Római Birodalom évszázadokon keresztül birtokolta a kontinens mintegy felét. Bukása után a fejlődés hosszú időre szinte teljesen megállt, abban a korban, amit a felvilágosodás gondolkodói a sötét kornak, a mai történészek pedig egyszerűen középkornak neveznek. Ebben az időszakban kis közösségek, például kolostorok őrizték féltve a nehezen megszerzett tudást. Ez a korszak a reneszánsszal ért véget, amikor a felfedezések és a tudomány fejlődésének korszaka következett. A 15. századtól az európai nemzetek – különösen Spanyolország, Portugália, Franciaország és Anglia – hatalmas birodalmakat építettek, afrikai, amerikai és ázsiai gyarmatokkal. Az ipari forradalom Európában a 18. században kezdődött, és általános gazdagodáshoz, valamint a népesség növekedéséhez vezetett. A második világháború után, egészen a hidegháború végéig, Európa két nagy politikai és gazdasági tömbre osztódott: kommunista országokra Közép- és Kelet-Európában, és kapitalista országokra Nyugat-Európában. 1990 körül a kommunista blokk felbomlott.
1994 óta létezik az Európai Unió ebben a formában és jelenleg 27 tagállama van. Magyarország 2004-ben csatlakozott.
A kiterjedt vasúti és közúti hálózat ellenére a legtöbb hosszútávú utazást Európán belül légi úton bonyolítják. A turizmus szintén jelentős számú embert vonz a térségbe, akik a legnagyobb nemzetközi repülőterek valamelyikére érkeznek, mint például a Heathrow-repülőtér. Az ún. fapados járatok térhódítása is jelentősen növelte az így megtett utak számát. Mára a légi közlekedés az egyik legolcsóbb formája a városok közötti utasforgalomnak.